kabarık abiye modelleri
Uncategorized

Kabarık Abiye Modelleri

Vücut hatlarına uygun bir elbise tercih etmediyseniz o çok istediğiniz muhteşem şıklığa ve o muhteşem görünüşe ne yazık ki ulaşamadınız demektir. İşte tam da o nedenlerden dolayı vücut tipinizi bilmeli ve vücut tipinize uygun abiye tercihinde bulunmalısınız. Abiye modelinizin kabarık abiye modelleri, balık abiye modelleri, kısa abiye modelleri gibi birçok değişik ve göz kamaştırıcı model arasından seçeceksiniz. Doğru seçimi yapmak için öncelikle size birkaç tüyo verelim isterseniz.

Vücut Tipine Göre Abiye Modelleri

Eğer armut vücut tipine sahipseniz: üst kısmı dar ve alt kısmı volümlübir model tercih etmelisiniz. Elma vücut tipine sahip iseniz: öncelikle dikkatleri belinizden uzaklaştırın ve derin dekolteli veya kısa abiye modeli tam size göre. Kum saati vücut tipine sahipseniz ise özellikle sırt dekoltesi olan bir abiye tercih etmeniz sizi günün yıldızı yapmaya yetecekte artacak bile. Bu vücut tipine sahip bayanlar hemen hemen bütün abiye modelleri sizler için uygun olacaktır.

Dikdörtgen vücut tipine sahip iseniz de o vakit tüm bel oyuntusu olan modellerden kaçının. Düz kesim bir abiye modeli veya yüzücü tipi bir abiye modeli sizi oldukça zarif gösterecektir. Bu vücut yapılarının dışında göğüs yapısına göre abiye tercihleri, omuz yapısına göre abiye seçimleri veya boy uzunluğuna göre abiye tercihleri değişebilir. Ama en önemlisi kesinlikle vücut yapınızı bilin ve ona uygun giyinin.

Neden Kabarık Abiye?

Neden mi kabarık abiye modeli tercih etmelisiniz çünkü bu modeller yıllardır şıklığını elden bırakmamaktadır. Eğer vücut tipinizde uygun ise kesinlikle uzun veya kısa bir kabarık abiye tercih etmelisiniz. Birçok dönem modasına damga vuran ve hemen hemen birçok tasarımcının kabarık bir abiye tasarımı vardır.

Asla tazeliklerini yitirmeyen bu modeller birçok dönem kadınların en beğendiği modellere arasında yerlerini almışlardır. Bu modeller hemen hemen birçok davet yerinde giyilmeye uygun modellerdir. Eğer çok şık bir yerse elbette kabarık bir abiye oraya daha çok uygun olacaktır. Kısa kabarık bir abiye modeli tercih ederseniz de onunla gidemeyeceğiniz nerdeyse hiçbir davet yoktur.