dantelli abiye
Uncategorized

Dantelli Abiye

Abiye Trendleri Hakkında

Stilinizi yansıtacak birçok çeşitle bayanların özel günlerinde tercih ettikleri giyim türüdür abiyeler. Özel günlerde ne giyeceklerinin şaşıran bayanlar için adeta bir kurtarıcı rol üstlenmektedir bu giyim tarzı.  2019 yılında en dikkat çeken abiye modelleri ilhamını doğadan almaktadır. Yılın trendi olan modelleri sayesinde sizde modayı yakalayacak ve modayı takip etmekte olan çizgilerden asla ödün vermeyeceksiniz. Modayı takip eden bu şıklığınız sayesinde giydiklerinizle ortamdaki farkınızı herkese göstermiş olacaksınız. Yeni model abiye modellerinde toprak tonları ve lavanta tonları oldukça dikkat çekmektedir. Model olarak da dantelli abiyeler artık mağazaların vitrinlerini süslemektedir.

Dantelli Abiyeler

Son dönem abiye modellerinde en çok göze çarpanları dantel abiye modelleridir. Dantel işlemelerin kumaşlarla birleşmesi sonucu gayet şık bir görünüm elde edilmektedir. Tesettürlü veya tesettürsüz bayanların katıldıkları birçok özel günde onları istedikleri gibi şık ve zarif göstermek için üretilmiş bu elbiseler bayanlara oldukça farklı bir hava katmaktadır.

Dantel işlemeler birçok abiye modelinin olmazsa olmazları arasına girmeyi başarmıştır. Dantel detayları modern çizgiler ile birleşerek özellikle sade ve şık görünmeyi tercih eden bayanların ideal olan abiye modeli olmayı başarmıştır. Çeşitli yaş gruplarına da uygun olan modelleri ile yeni gözde abiyeler.

Tesettürde Abiye

Tesettür giyim, son dönemde oldukça artış göstermektedir. Tesettürlü hanımların da farklı kıyafet arayışlarının da etkisiyle birçok farklı tesettür giyim tarzı ortaya çıkmıştır. Tesettürlü abiye modellerinde de son dönem göze çarpan modeller dantelli tesettür abiye modelleridir. Bunların dışında da parlak kumaşlı abiye modelleri göze çarpan bir diğer tesettür abiye modelidir. Daha önceleri tesettürlü abiyelerde genellikle düz kumaşlar tercih edilmekteydi.

Şimdilerde ise daha hareketli ve daha detayları olan kumaşlar tercih sebebidir. Tesettür abiyelerde aksesuar seçimleri de oldukça önemlidir. Şal, çanta ve başka takılar ile abiyenize daha da şık bir görüntü sağlamanız sonucunda günün yıldızı olmaya hak kazanabilirsiniz. Ancak bunları yaparken unutmamanız gereken yegane durum şudur ki o da abiyeleri çok fazla aksesuarla boğmamanız gerektiğidir. Çünkü abiyeler zaten fazlasıyla iddialı iken aksesuarlarla bu iddiayı yıkmamanızı öneririz.