balık abiye modelleri
Uncategorized

Balık Abiye Modelleri

Özel günlerde abiye seçimi telaşlı bir o kadar da önemli bir iştir. Seçiminiz sizi çok şık da gösterebilir çok sönükte gösterebilir. Abiye seçerken vücut hatlarınız göz önünde bulundurmalısınız. Her vücut tipine her elbise uymaz. Düzgün ve kusursuz bir vücuda sahip iseniz balık abiye modellerini seçebilirsiniz. Balık abiye modeli vücut hatlarını öne çıkaran bir modeldir. Dolayısı ile herkes taşıyamaz. Düzgün bir vücudunuz olursa elbise adeta konuşur. Vücut hattınız orantılı ise eğer çok fazla çeşit balık model abiye bulabilirsiniz. Aynı şekilde tesettürlü bayanlar için balık tesettür abiye modelleri de bulunur.

Abiye Balık Elbiselerini Kimler Giyebilir?

Abiye balık modelleri vücut hatları düzgün, beli ince, orantılı ölçülere sahip özellikle uzun boylu bayanlar için ideal bir seçenektir. Vücut inceliği önemlidir. Boy yeterince uzun değil ise yüksek topuklu ayakkabı ile bir derece kamufle edilebilir ama vücut ince değilse hoş olmayan bir görüntü yaratır. Kapalı ve aynı vücut ölçülerine sahip bayanlarda rahatlıkla balık model tesettür abiye tercih edebilirler.

Tesettür balık abiye modelleri çeşitli kombinler ile tamamlanabilir örneğin abiye üzerine bolero giyilerek kombin yapılabilirler. Göğüs ve kalça ölçüleri çok önemlidir. Büyük göğüslü, iri kalçalı ya da bunun tam tersi küçük göğüs ve kalçalı vücut hatlarına sahip bir vücuda abiye balık elbiseler yakışmaz.

Balık Abiyeler Nerelerde Giyilir?

Balık kesim abiyeler insanı çok şık ve zayıf gösterir. Dolayısı ile günlük hayatta tercih edilmez ki edilmemesi lazım. Kullanışı kolay ya da rahat hareket etmeyi sağlayan modeller olmadığından özel günlere özel olmalıdır. Balık model denilince akıllara ilk olarak gelinlik gelir. Ancak bu yanlıştır. Gelinliğin yanı sıra balık model, abiyelerde ve nişanlıklarda da çok şık duran ve tercih edilen modellerdir.

Düğünde, nişanda ya da özel günlerde çok zarif bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Uyumlu aksesuarlarla abiyenizi tamamlayabilirsiniz. Hareketli aksesuarlar şık durur. Uzun sallanan zincir küpeler şıklığınızı tamamlar. Tesettürlü iseniz uygun eşarplar ile kombin yapıp güzel bir yüzükle tesettür balık abiye tarzınızı ortaya koyabilir bütün gözleri kendinize çevirebilirsiniz.